Gastronomie

Ať nás navštívíte jako hoteloví hosté nebo se k nám zastavíte jen na malé občerstvení v rámci vašeho výletu či procházky po okolí, vždy vám nabídneme široký výběr tradičních i netradičních jídel a nápojů, útulné prostředí, příjemnou obsluhu a nádherný výhled na zalesněné kopce Bílých Karpat.

Restaurace

Hotelovým hostům je k dispozici hotelová RESTAURACE VYHLÍDKA s kapacitou 40 míst a letní terasou. Ostatním návštěvníkům je k dispozici KOPANICKÁ RESTAURACE  s kapacitou 30 míst a letní zahrádkou. Dále je k dispozici hotelový salonek s kapacitou max. 60 osob, vhodný pro pořádání svateb, rodinných oslav či firemních školení.

Gastronomické služby

Dle Vašeho přání zajistíme slavnostní hostiny, rauty, coffeebreaky... Náš personál má v tomto oboru bohaté zkušeností. Ochotně s Vámi probere Vaše požadavky a nabídne nejvhodnější variantu. Neustále se snažíme promítat do naší nabídky nejmodernější trendy a novinky.

Vinárna

Pro pořádání soukromých akcí se skvěle hodí stylová vinárna v prvním podzemním podlaží. 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hotel Kopanice v Žitkové hodnocení