Sportovní aktivity

Máte rádi pohyb? Okolí našeho hotelu poskytuje široké možnosti.

Nabízíme Vám bohaté sportovní vyžití v hotelu a jeho blízkém okolí. Zasportujte si v našem profesionálně vybaveném hotelovém fitness,  vydejte se na túru po Bílých Karpatech sami nebo s profesionálním průvodcem, pujčte si kolo a vychutnejte si pohled na protější kopce, vydejte se vybaveni holemi a v doprovodu profesionální instruktorky Nordic Walkingu do okolí, zahrajte si na vojáky a vyzkoušejte si hru s laserovými zbraněmi nebo se vydejte na návštěvu některé z místních bio farem, což ocení především děti, které potěší setkání s živými zvířaty. V zimě jsou pro Vás v blízkém okolí  připraveny běžecké tratě a nedaleko se nachází areál Mikulčin Vrch se třemi sjezdovkami.

Fitness

Fitness je umístěno v prvním podzemním podlaží a pro hotelové hosty je zdarma. V našem moderně vybaveném fitness můžete využít vibrační plošinu, běžecký pás, rotoped, multifunkční posilovací stroj, posilovací lavici s činkami a další….

Billiár

Hotelovým hostům je  k dispozici herna billiáru.

Cyklistika

Cyklotrasa Bílé Karpaty - dlouhá trasa vedená převážně po místních komunikacích a nezpevněných polních cestách umožňuje poznání památek Uherskobrodska památek lidového stavitelství a jedinečné přírody Bílých Karpat.

Cyklomapa on-line       Cyklomapu v papírovém vydání si můžete zakoupit na recepci. 

V případě, že máte sebou vlastní kolo, můžete si jej u nás zdarma uschovat.

Nordic Walking

Nordic Walking je sportovní chůze se speciálně navrženými holemi a přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví, nebo aktuální fyzickou kondici. Nordic Walking může být až o 46% efektivnější než klasická chůze. Záleží na intenzitě cvičení, která vychází z intenzity práce horních končetin, nikoliv z rychlosti chůze. Proto můžou spolu v jedné skupině trénovat lidé různého věku i fyzické kondice. Je určen pro muže i ženy, kteří mají rádi pohyb a pobyt v přírodě a chtějí zlepšit svojí fyzickou kondici. Tato aktivita může posloužit jako prostředek ke snižování váhy, zvyšování fyzické kondice, řešení problémů s bolestmi zad a držením těla. Opomenout nemůžeme ani relaxaci v přírodě a zábavu při společných vycházkách.

Návštěva ekofarmy

Navštivte některou z místních ekofarem a  poznejte, jak vypadá život na statku. Děti budou jistě nadšené ze zvířectva a vy si můžete zakoupit některé z BIO produktů.

Ekofarma Nonnetit

Bowling

Pokud si chcete zahrát bowling, jsou Vám k dispozici 2 bowlingové dráhy ve sportovní hale ve Starém Hrozenkově (7 km) pro max.16 hráčů. Cena:150,- Kč / 1hod.

Otevírací doba:

Po - zavřeno
Út - 15:00 - 22:00
St - 13:00 - 22:00
Čt - 15:00 - 23:00
Pá - 13:00 - 01:00
So - 13:00 - 01:00
Ne - 13:00 - 22:00

Tenis

Hráči tenisu si mohou zajet do Starého Hrozenkova (7 km), kde je tenisová hala (200 Kč / hod).

Otevírací doba:

Po - zavřeno
Út - 15:00 - 22:00
St - 13:00 - 22:00
Čt - 15:00 - 23:00
Pá - 13:00 - 01:00
So - 13:00 - 01:00
Ne - 13:00 - 22:00

Lyžování

Lyžařský areál Mikulčin Vrch se nachází v severovýchodní části Bílých Karpat ve výšce 799 m.n.m asi 12 km od našeho hotelu. Od poloviny prosince do poloviny března jsou zde zpravidla dobré sněhové podmínky. V hlavním lyžařském areálu se nacházejí 3 sjezdovky:
Myšáčka I – pro pokročilé a závodní lyžaře – (stará sjezdovka)
Myšáčka II – pro pokročilé a závodní lyžaře – (nová sjezdovka)
Lopata I + II - pro rodiny s dětmi,lyžaře začátečníky a pokročilé (Rozšířená část sjezdovky Lopata II je vybavena zasněžovacím zařízením a osvětlením pro večerní lyžování + dětský vlek)

Sjezdovky jsou průběžně upravovány 2 sněžnými rolbami. V lyžařském areálu se nacházejí 4 lyžařské vleky, z toho : 2 velké kotvové,1 teleskopický a 1 talířový .

Běžky

Okolí hotelu je vhodné k vyjížďkám na běžkách.

Další možnosti:

Lyžařské prostory na Mikulčině vrchu a jeho okolí umožňují návštěvníkům možnost běžeckého lyžování po tratích v různých délkách od 3 – 10 km, barevně značeny po lesních a lučních vrstevnicích v okolí Mikulčina vrchu, hřebenech Velkého Lopeníku, Kykule, Machnáče a Bošácké doliny.

Pozn: aktuální sněhové podmínky si ověřte e-mailem nebo telefonicky na recepci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hotel Kopanice v Žitkové hodnocení