Wellness procedury

Doporučujeme zarezervovat si čas wellness procedur již při rezervaci pokoje (telefonicky nebo e-mailem). Termín, který by Vám vyhovoval, může být později již nedostupný (obsazený). Budete-li nuceni z jakéhokoliv důvodu objednanou proceduru zrušit, prosím, učiňte tak nejméně 24 hodin před plánovaným začátkem. V opačném případě Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100% hodnoty wellness procedury.

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ ŠÍJE – 390,- Kč / 30 min

Prohřátí šíje tepelným rašelinovým nosičem s následnou uvolňující masáží šíje a ramen. Masáž odstraňuje napětí a uvolňuje ztuhlé svalstvo.

INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE – 430,- Kč / 30 min

Indická masáž hlavy pomáhá zejména při bolesti hlavy, nespavosti, hučení v uších, ale má i blahodárný účinek na podpůrný růst vlasů. Indická masáž hlavy je stará více jak čtyři tisíce let. Ulevuje od napětí a stresu, se kterým přicházíme každodenně do styku a jsme mu neustále vystavováni. Tato masáž odstraňuje různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Masáž se praktikuje na místech, která jsou důležitými energetickými centry, jež jsou velice namáhána právě při stresu, kdy se v nich hromadí napětí, které dále způsobuje množství dalších bolestí. Touto masáží se uvolňují tato centra a následně pozitivně působí na nervovou soustavu.

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ – 490,- Kč / 25 min

Medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu. Med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

REGENERAČNĚ - RELAXAČNÍ MASÁŽ - 450,- Kč / 30 min, 750,- Kč / 60 min

Regeneračně – relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duševní má regeneračně-relaxační masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Odstraňuje únavu, stres, nespavost, bolesti hlavy, navozuje příjemné pocity a působí velmi relaxačně. Masáž může být prováděna na celé tělo nebo jen na vybrané části (záda, krk, šíje, horní a dolní končetiny...). Je vhodná při přepracovanosti, stresu, bolestech zad.

REFLEXNÍ MASÁŽ – 490,- Kč / 30 min

Reflexologie je založena na principu blízkém akupunktuře, ale je zcela neinvazivní. Místo užití jehel se používá pouhý tlak prstu na určitá místa na chodidlech, kde se nacházejí reflexní body související s jednotlivými orgány i tělesnými strukturami a na něž můžeme působit stimulačně nebo, je-li potřeba, sedativně. Cílem reflexní masáže je odstranění napětí, zmírnění stresu a zlepšení funkčnosti nervů a cévního zásobení tělními tekutinami celého organismu. Díky pozitivnímu naladění často zmizí i letité problémy. Reflexní masáž povzbuzuje lepší oběh krve i lymfy, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, povzbuzuje trávicí i vylučovací orgány. Zlepšuje současně všechny tělesné funkce, čímž povzbuzuje přirozenou regeneraci organismu, její rychlost a účinnost.

HAVAJSKÁ MASÁŽ - 520,- Kč / 30 min, 890,- Kč / 60 min

Tato masáž pochází z Havajských ostrovů. Při Havajské masáži se zejména využívá rytmických pohybů prstů a dlaní a především předloktí a loktů. Masáž má vynikající relaxační a terapeutické účinky. Z tohoto důvodu je vyhledávána zejména jako velice oblíbený způsob relaxace a odpočinku. Havajská masáž dovede dokonale harmonizovat tělo a duši masírovaného. Při masáži dochází, díky pečlivě vedeným tahům, k uvolnění napětí v celém těle. Dokonale provedená masáž navodí velice příjemný pocit uvolnění a harmonie.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – 610,- Kč / 30 min, 1090,- Kč / 60 min, 1350,- Kč / 90 min

Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací. Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého kamene, Váš organismus se začne postupně uvolňovat. Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy těch, kteří jsou nuceni pracovat pod tlakem. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky a křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Zlepšuje se tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah).

MASÁŽ ŽITKOVSKÝCH BOHYNÍ – 890,- Kč / 60 min

Myšlenka horkých bylinných váčků je převzata z ayurvédského léčitelství, které je při masážích používá již dlouhá staletí. Masáž bylinnými váčky kombinuje protažení, tlak a teplo, aby se dosáhlo maximálního uvolnění těla. V parní lázni nahřáté váčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů. Výsledkem je celkové uvolnění těla i pocit pozitivního nabytí mysli. Tato masáž je vhodná pro jedince trpící ztuhlými, namoženými svaly a vazy. Je vhodná při bolestech zad, artritidě, migréně, stresu, úzkosti nebo při stavu celkového vyčerpání. Obsažené byliny mají protizánětlivé a proti mikrobiální účinky. Masáž zlepšuje krevní oběh, vyživuje pleť, má protistresové účinky, uvolňuje napětí, napomáhá hojení drobných poranění a vyrážek.

Cenově výhodné wellness balíčky

RELAXAČNÍ BALÍČKY

  • RELAXACE - 720,- Kč / 1 hod
    • hydromasážní SPA vana, regeneračně-relaxační masáž

REGENERAČNÍ BALÍČKY

  • OD HLAVY K PATĚ – 890,- Kč /1 hod
    • parafínová maska na ruce, reflexní masáž plosky, zdravé světlo, indická antistresová masáž hlavy a šíje
  • REGENERACE TĚLA I DUŠE – 950,- Kč / 1 hod
    • cukrový peeling, masáž lávovými kameny, vyživující zábal
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hotel Kopanice v Žitkové hodnocení